Internetes KRESZ tanulás

Hogyan lehet regisztrálni, elkezdeni az otthoni, internetes (e-learning) tanfolyamot?

Be kell menni a Rácz és Bocskor Autósiskola ügyfélszolgálatára.( Kalocsa, Szent István kir. út 78.

Kell hozzá: személyi igazolvány, lakcímkártya, jogosítvány (ha van valamiből), tanfolyam díja, e-mail cím és telefonszám. Ha ez megvan, akkor az autósiskola 24 órán belül intézi a regisztrációval járó teendőket, majd hamarosan kap egy értesítést az Ön email címére benne egy hivatkozással. Fontos a rendszer nem fogadja  a frreemailt és citromailt és gmail.hu  levelezőrendszert!

Majd rá kell kattintani a levélben lévő hivatkozásra

Ekkor jut el az e-titán oldalra, ahol meg kell adni a kért adatokat

Minden témakört végig kell csinálni és a témakörök végén van egy teszt kitöltés ha az sikeres, akkor jöhet a következő témakör.

Ha már nem akarja folytatni a tanulást, akkor mindig a kilépés gombbal jelentkezzen ki, mert különben elveszíti az eddig tanultakat.

Ha végzett az egész tananyaggal, akkor a TANFOLYAM IGAZOLÁS – gombra kell még kattintani és így már lehet jelentkezni a Rácz és Bocskor Autósiskolánál a Kresz vizsgára. Ekkor kell a vizsgadíj és a körzeti orvosi alkalmassági igazolás.

Jó felkészülést, sikeres vizsgákat !!!