Fontos

nov 21, 2018 by

A jogosítvány megszerzésével kapcsolatban fontos információk az alábbi ikonokon talál leírást.

Hogyan lehet jogosítványa:
Internetes KRESZ tanulás A kategóriák jelentése a jogosítványba Állami támogatás

A jogosítvány megszerzésének folyamán, feltétlenül figyelje a kötelezően előírt időpontokat, mert ezek túllépése esetén, csak teljesen új tanfolyam és új befizetések  után folytathatja tanulmányait!

– a tanfolyam kezdésétől 9 hónapon belül KRESZ vizsgát kell tenni. Ekkor még nem gond, ha nem sikeres.

– a tanfolyam indulásától 12 hónapon belül sikeres KRESZ vizsgát kell tenni. Ha nem sikeres, akkor új tanfolyam.

– a sikeres KRESZ vizsgától pedig 2 éven belül kell a sikeres forgalmi vizsga. Ha nem sikeres, akkor új tanfolyam.

Sikeres vizsgákat! Balesetmentes vezetést!

Dél-Magyarországi Regionális Munkaügyi Központ Nyilvántartási szám: 03-0111-05

ITM. Közlekedési Hatóság, Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Műszaki Engedélyezési És Fogyasztóvédelmi Főosztály

Engedélyszám: BA/KV/28/121/2/2006

Statisztikai adatok: ÁKÓ:    B: 112,16 %     VSM: Elmélet-  B 54,55  %     Forgalom: B:  55,06  %